,

Görevden almalar, Göz boyaması olmasın!

 M. Kemal AYÇİÇEK – 8 Ağustos 2016 Milletimiz, günlerdir her gece ülkemizin tüm illerin de bıkmadan usanmadan Demokrasi Nöbeti ile tarih yazıyor. Eli kalem tutan insanların bir kısmı yine yazmaya devam ediyor ama bazıları ise “Millet tarih yazarken ben yazmamalıyım” moduna giriyor ki ben de onlardandım!


O Fetö terör örgütü mensubu vatan hainlerinin bu millete yaşattığı 15-16 Temmuz kara gecesi, tam bir musibetti. “Bir musibet bin nasihatten evladır” atasözün de olduğu gibi bu aziz Millet, başta İstanbul Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitleri Anma Mitingi olmak üzere tüm iller de o musibeti nimete dönüştürdü.


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere AK Partilisi, CHP’lisi, MHP’lisi ile tüm şehirler genel başkanlarının öncülüklerin de meydanlardan Fetö terörüne lanet yağdırdı! Tüm Dünya’ya birlik, beraberlik ve kardeşlik gösterdi.


Gerek Demokrasi nöbetleri ile geceleri sabahlayan, gerek araçları ile günlerdir Demokrasi nöbetlerine renk katan ve tüm meydanları dolduran Milletimizin değerli evlatlarına içtenlikle teşekkür ediyorum.


Bu ülke de darbe yapmaya kalkışan Fetö terör örgütü ile bağlantılı, ilintili, ilişkili her kim varsa Devlet için de hangi kurum olursa olsun köklerine kezzap suyu dökülerek kazınsın ve atılsın.


Hem bu ülkenin ekmeğini yiyip hem de bu ülkeyi haince ele geçirmeye kalkan ve bu ülkenin insanlarının hakkını soruları çalarak, haksız yere bu ülke de makam ve mevkiler elde edip, vatana ihanet edenlere fırsat verilmemelidir.


Bu kararlılık, Devlet’in tüm kademelerin de istisnasız uygulanmalıdır.


Şu SGK'da 'Göz boyaması' görevden almaları biliyoruz ve izliyoruz! SGK, tam bir Paralel yuvasıdır!


SGK, 'Paralel'den tam anlamıyla temizlendiğinde zarar filan kalmaz!


SGK neden zarar ediyor, şimdi daha iyi anlaşılacak! SGK, 'Himmet'e bağlanmış bir kurumdur!


SGK da özellikle "Genel müdür" talimatlı kırmızı işaretli emekliler var ve bu Emeklilerin maaşların da şüpheli kesintiler var!


Paralel, SSK'yı, Bağ-Kur'dan ve Emekli Sandığı'ndan önce ele geçirmiş, bunların birleştirilmesi paralel'i bocalattı!


Bağ-Kur'un Türkiye sevdalısı çalışanları, durumu fark edince SSK'dan atanan yöneticilere belli mesafe de kaldı ve Paralel'i izlemeye aldı!


SGK'da ki tüm kirli ilişkiler ve dönen dolaplar, Bağ-Kur'dan SGK'ya gelen yöneticilerden öğrenilebilir!Belediyelere bakın, mesela 'Tabela vergileri' kimlerden tahsil ediliyor, kimlerden edilmiyor. 'paralel' esnaf, tabela vergisi vermez!


Oysa şehirler de dikkatle bakın, en büyük tabela asan işyerleri, genellikle hep 'paralel'ci iş adamlarına aittir. ve Belediyeler, görmez!


Çünkü Belediyelerin, para ile ilgili tüm kurumları 'paralel' ellerdedir. ve 'paralel'ciler, tüm belediyelerce ve maliyecilerce korunur!


Vergi Dairelerinin müdürlerini yakından inceleyin mesela,şehirlerde 'paralel'ci veya destekçisi iseniz sizin işyeriniz bile vergiden muaftır


Cumhurbaşkanının yaveri bile yani ikinci adam 'paralel'se, tüm diğer kurumlardaki 'İkinci adam'lara yakından bakmak lazım!


'Paralel' ile Said_i Kürdi (Nursi) talebeleri, yazıcı ve sözcüleri karıştırılmamalı! Nursi talebeleri, Devlet'in 'Has' adamlarıdır!


Şu 'Darbe kalkışması'na sözde karşı gibi yapılan tüm reklamlar, aslın da "temizlenme çabası"dır.Başka bir anlamı olamaz! Belediyeler dahil!


Milleti 'Salak' yerine koymaya devam edenler, şu Reklam verenler, bu millet "Salak" değil bunu hala anlamadınız mı?


Şu ABD'deki Feto, "Tek ceketim" var diyor ve öylece biliniyordu ama şimdi her video da farklı renkli cübbeler giyiyor, hayırdır!


Millet, Devlet kadrolarının çalınan sorularla doldurulmuş olmasından rahatsızdır. Hak edenin, alın teri ile bu Devlet kadroların da yer almasından yanadır.


Millet, Devleti ile temiz siyasetçileri ile bu ülkenin bayrağına, birliğine, dirliğine saygılı askeri ile kenetlenmiştir.


Allah, bu aziz Millete bir daha musibet göstermesin.(Amin) Kalın sağlıcakla.
 

YORUM EKLE