,

Tatlıses, Bakü’de Haber oldu!

Sanatçı İbrahim Tatlıses, Türkiye'de medya'ya pek görüntü vermezken gittiği Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de objektiflerden kaçamadı. Azeri Puplika.az sitesinde yayınlanan haberi olduğu gibi yayınlıyoruz.işte o haber ve ayrıntıları..

Tatlıses, Bakü’de Haber oldu!

 Yaşadığı saldırı olayı ve uzun süren tedavi sürecinin ardından kamuoyu önüne pek çıkmayan ve medya ve objektiflerden uzak duran İmparator İbrahim Tatlıses, gitti Azerbaycan'ın Baikenti Bakü'de haber oldu.Puplika.az web sitesinde yayınlanan haberde Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in medyadan gizlenen Azerbaycan gezisi haberleştirilerek  fotoğrafları yayınlandı. İşte o haber...Azeri sitede yer alan haberi olduğu gibi yayınlıyoruz.


"İbrahim Tatlısəsin Bakıda yeni şəkilləri yayımlandı - FOTOLAR
  
“Tatlısəs Bakıya Aygün Kazımova ilə eyni təyyarədə gəlib.

Xəbər verdiyimiz kimi, Azərbaycanlı ekstrasens, kosmoenergetik Nuridə Küskünün yanına müalicəyə gələn məşhur türk müğənnisi İbrahim Tatlısəsin müalicəsi bu gündən başlayır. Dünən Bakıya təyyarə ilə gələn sənətkar, bir müddət Nuridə Küskünün ofisində qaldıqdan sonra otelə yerləşib. Nuridə Küskün bu gündən müğənninin müalicəsinə başlayacaq. Müalicə kursu 5 gün davam edəcək.Bu arada İbrahim Tatlısəsin Bakıda olduğunu təsdiqləyən ilk fotosu yayılıb. Müğənninin gəlişi mediadan gizli saxlanılsa da, "İmperatoru" hava limanında qarşılamağa gedən ATV Maqazin proqramının müxbiri Vüqar Kamiloğlu onun fotosunu öz facebook səhifəsində paylaşıb.Daha bir maraqlı fakt bundan ibarətdir ki, İbrahim Tatlısəs Bakıya xalq artisti Aygün Kazımova ilə eyni təyyarədə gəlib.

Publika.Az portalı İbrahim Tatlısəsin Bakıda çəkilmiş yeni fotolarını təqdim edir.”

Not: İbrahim Tatlıses, Baku'ye bir düğün daveti için gitmiş, tedavi amacıyla değil tabi. Fakat,Azerbeycan’lı bio enerji uzmanının sihirli ellerinde şifa arayacak… Uyguladığı yöntemlerle mucizeler yaratan ve Rusya Devlet Başkanı Putin’in de sık sık kontrole gittiği bayan bio enerji uzmanınına da görünecek! (not,Bazı meraklıları içindir)

İbrahim Tatlıses'in Baku gezisinde çekim yapan  Tural Ozan, o videoyu bu yazı ile bize gönderdi;

"Selam,size Azerbaycandan yaziyorum,İbrahim Tatlisesle ilgili haberi sizinlede paylasmak istedim,Bakuye herkesden gizli gelen Tatlises tedavi olunmak icin Nuride Kuskunun yanina geldi.Media-dan sıkı korunan Tatlıses çoklu sayda muhafızla Bakude haraket yapiyordu.Kaldığl 2 gün müddetinde havaalanından gitdiği her yere kadar izledik,sonunda maqazin proqramımız olan Plyus Minusda yapdığım reportaji sizlerle de paylaşmak istedim.1 hafta bakude kalicagi soylenilen İmparator karisinin durumu ile ilgili aniden Turkiyeye döndü.

//www.youtube.com/watch?v=csAi36AymFc&feature=plcp

Tural Ozan -Maqazinci,muhabir-Plyus Minus""
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER