,

KTÜ'de ilk tanışma!

Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Kulübü 2013-2014 eğitim öğrenim dönemin de üniversiteye yeni katılan öğrenciler için tanışma etkiliği düzenledi.

KTÜ'de ilk tanışma!

 Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Kulübü 2013-2014 eğitim öğrenim dönemin de üniversiteye yeni katılan öğrenciler için tanışma etkiliği düzenledi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Kulübü 2013-2014 eğitim öğrenim dönemin de üniversiteye yeni katılan öğrenciler için İletişim Fakültesi organizasyon alanında tanışma etkinliği düzenledi. Etkinliğe İletişim Fakültesi Dekanı Yardımcı Erdem Taşdemir'in yanı sıra bir çok akademisyen ve çok sayıda öğrenci katıldı. Etkinliğin açılış konuşmasını İletişim Kulübü Başkanı Turgut Yıldırım gerçekleştirdi.

Düzenlenen kokteyl alanın da tanışma fırsatı bulan öğrenciler horon, kolbastı gibi yöresel oyunlar ile doyasıya eğlendi. Üniversite ve kulüp tanıtımının yapılması, kişisel gelişime katkı sağlayan etkinlikler ve sürpriz hediyelerin verilmesiyle toplu fotoğraf çekiminin ardından etkinlik sona erdi.

Karadeniz Teknik Üniversitesin'de şenliklerin iptal edilmesini fırsata çeviren İletişim Kulübü'nün 2013-2014 dönemi etkinlik planı ise şu şekilde:

1- 4 Ekim Yük Filimi Gösterimi

2- 31 Ekim Kariyer Tüyoları

3- 9 Kasım Oğuzhan Uğur Konseri

4- 7 Mart iletişim Ödülleri Gecesi

İletişim Kulübü 2008 yılında çalışmalarına başlayan ulusal ve yerel kapsamda faaliyetlerini sürdüren ve bu alan da Gala, filim gösterimi, konser, iletişim zirveleri, eğitim gibi bir çok etkinlik düzenleyen, sosyal sorumluluk bilinci ile üyelerinin ve üniversite öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için çalışmalar sürdüren bir sivil toplum kuruluşudur. İletişim Kulübü çalışmalarında vizyon olarak daha bilinçli bir toplum, pozitif ayrımcılığa evet, nefret söylemlerine karşı mücadele ve kişisel gelişime katkı sağlamayı hedeflemektedir.

(Aytaç Burak Dereli- KTÜ)
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER