,

Kanser'e çareyim diyor!

Kanser başbelası bir hastalık, hala çaresi bulunabilmiş değil. Rizeli Zelkif Mercan, rüyasından esinlenip bir ilaç yapmış, onu antlatıyor. kısaca Kanser'e kocaherif ilacı!

Kanser'e çareyim diyor!

 Kendisi de Bağırsak kanseri olan 74 yaşındaki Zelkif Mercan, rüyada kendisine ilaç formülü verildiğini ve yaptığı ilacı kullandıktan sonra iyi olduğunu görünce kanser illetine tutulmuş çaresiz hastalara şifa dağıtıyor! Kavanoz içindeki 2 kilo ilacı 250 liraya hastalara veriyor. Mercan, “kanser,eklem romatizmaları ve siyatik ağrıların tedavisinde yüzde 100 sonuç alınmaktadır” diyor.(Rize)- Günümüzde kesin tedavi edilemeyen Kanser için ilaç yapan Rizeli Zelkif Mercan, rüyasında gördüğü ilacı yaparak Kanser’e yüz e 100 çare olduğunu iddia ediyor. Ser verip sır vermeyen Mercan, yaptığı ilaçla kendisinin şifa bulduğunu belirtip, iki kiloluk ilcını 250 yeni tük lirasına kanser hastalarına veriyor.

Rize’nin Güneysu ilçesine bağlı Adacami köyünde oturan ve 5 yıl önce bağırsak kanseri nedeniyle ameliyat olan 74 yaşındaki Zelkif Mercan, bir gün sabah namazı öncesi bir rüya gördüğünü belirterek, “ Uzun boylu birisi bana geldi ve dediki, Zelkif bu hastalıktan çok çektin. Sana söylediğim bitkilerden ilaç yap ve iç, bir şeyin kalmaz dedi.Uyandım ve hemen söylediği bitkileri edindim ve ilaç yaptım, 6 kavanoz içtim. Şifa buldum.Turp gibiyim ve 3 katlı evimin merdivenlerini rahatlıkla inip çıkıyorum ve sağlığım yerinde. Düşündüm benim çektiğim bu çileyi herkes çekiyor bende bunu sürekli yapıp kanser hastalarına veriyorum. Tabi ki öncelikle doktor ama doktorlardan ümidini kesmiş hastalar içinde ben tedavi garantisi veriyorum. Yeterki, ilacımı zamanında kullanabilsinler” dedi.

İki kiloluk bir kavanoz ilacı hastalara 250 yeni Türk lirasına veren Zelkif Mercan, ilacın kullanım kılavuzunu da bastırmış ve hastalarına dağıtıyor. Mercan, kullanım kılavuzunun sonuna düştüğü notta aynen şu ifadelere yer veriyor;
“ Kanser, eklem romatizmaları ve siyatik ağrıların tedavisinde yüzde 100 sonuç alınmaktadır”

İstanbul’dan istendi

Olaydan bir arkadaşım aracılığı ile haberdar oldum. Zelkif Mercan’ın yaptığı ilaçtan şifa bulan bir yakınlarının tavsiyesi üzerine beni arayan arkadaşım, 4 kavanoz ilaç almak istediklerini, bunu yapıp yapamayacağımı sordu. Kanser hastalarının ne kadar zor koşullarda yaşam mücadelesi verdiğine tanık olan birisi olarak hemen gidip alabileceğimi söyledim ve öyle de yaptım. 74 Yaşındaki Zelkif Mercan’ı buldum ve ilaçları aldım, arkadaşıma gönderdim.İnsanı sorumluluğumu yerine getirdim ancak tatmin olmadım, yeniden Zelkif amcanın yanına gittim. İstanbul’daki arkadaşımın bana “bu ilacı yapan adam hakkında izlenimin nedir, üç kağıtcımıdır, nasıl bir adamdır bu Zelkif amca” dediğini Zelkif Mercan’a aynen akdardım. Bana hastalık döneminin raporlarını ve şimdiki halinin raporlarını gösterdi. Ben buyum, üç kağıtcıya benzer yanım var mı? Benim ilacımı kullanıp şifa bulmayana ben tüm malvarlığımı bağışlayacağım” diyerek iddialı bir şekilde de meydan okudu.

Mantığım kabul etti!

Annemin bel fıtığı rahatsızlığı vardı ve Tıp Fakültesi’nden “hemen ameliyat” dendiğinde bu ameliyatı yaptırmayıp, özel aracımla İstanbul’daki bir rus doktora gittim. Lazerle tedavi ediyordu bel fıtığını. Ve İnandığım doktorların “ameliyat” dediği annemin 45 günlük tedavisini Yapan Rus doktor SLAVAGED, ABD’de ve ona yakın ülkeler öncelikle “ameliyat” derken, bizde yani Rusya’da “önce bitkisel ilaçlar” kullanılır. Tedavi metodlarımız farklıdır” demişti. Ve ameliyat olmadan bel fıtığından benim yatalak olarak İstanbul’a götürdüğüm annem, tedavisinin ardından sağlığına kavuşmuş olarak halen tarladan çıkmamakta ve günlük işlerini halen sürdürüyor.

Şimdi Zelkif Mercan’da bir rüya görmüş ve rüyasında ilaç tarifi almış, ne kullandığını sordum ama “söyleyemem” dedi ve sadece “7 çeşit katkı maddesi kullanıyorum” diyerek, ağrılı tüm rahatsızlıklarda tedavisinin sonuç verdiğini iddia etti. Zelkif Mercan’ın mütevazi bir evi ve yaşamı var, ve hakiki Rizeli bir insan. Öyle uyduruk bir ilaç veya tedavi senaryosu var diyemem ama bunu ısrarla takip edeceğimi bilmenizi isterim.

Nasıl ulaşılacak?

Rize’nin Güneysu ilçesine giderken, yol üzerinde Adacami köyü levhasını takip ediyorsunuz ve çay fabrikasını geçince hemen yolun kenarındaki ikinci ev, Zelkif amcanın tarifi ile, “yol kenarındaki 3 katlı,camları yola bakan ev”...

(Önemli not:
Haber ile ilgili hiç bir şekilde Referans değiliz.Biz bu haberi yaparken amacımız söz konusu şahsın bu alanda yaptığı bir çalışmayı olduğu gibi aktarmaktan ibarettir.  )

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2016, 15:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe
Ayşe - 11 yıl Önce

çaresiz insanların çaresizliklerini sömüren , hayatında iyi- doğru adına yaptıklarının sayılı olduğunu düşünen ve buna emin olacak kadar da yakından tanırım kendisini. inanmayın ilacına lütfen. bence sağlık bakanlığının bu konuya biran önceengel olması gerek

arzu
arzu - 11 yıl Önce

bu ilacı kullananlar yorum yazabilir mi?

pınar kurk
pınar kurk - 11 yıl Önce

peki zelkif amca bu ilacı kaça satıyor?

neden ki
neden ki - 10 yıl Önce

ayşe hanım neden ınanmayalım anlamadım şarlatanmıde gılmı yazmamısınız bır kere

adem
adem - 10 yıl Önce

formülü vermemesi yüksek paraya satması olumsuzluk alameti

GÜL
GÜL - 10 yıl Önce

bi̇z kullandik bu i̇laci faydasini̇ da gördük fakat i̇lk gi̇tti̇ği̇mi̇zdeki̇ fi̇yatla i̇ki̇nci̇ defa gi̇tti̇ği̇mi̇zdeki̇ fi̇yat farklilaşti üçüncüde daha da farkli oldu biraktik

mustafa  izgi
mustafa izgi - 9 yıl Önce

erzurumlu ibrahim hakki kendi̇si̇ne sorulan soruya cevap olarak i̇nsanlar salataliği soyup yi̇yorlar soymadan bol bol yikar yerlerdse i̇nşallah şi̇fa bulur i̇yi̇lreşi̇rler demi̇şti̇r. bi̇zler de denedi̇k haftada 4 kilo salatalık üç ayda kanseri boşaltıp attı .

mustafa izgi
mustafa izgi - 9 yıl Önce

kutsal kitabımızda yunusd peygambere ikram edilen kabak veya salatalıda yapılan denemelerde bağışıklık sistemini yükseltip toksinleri atarak kanseri geriletiyor esen kalın
yunus


SIRADAKİ HABER